PLATBA

 

Sumo Rubber přijímá následují způsoby platby:

  • Systém PayPal
  • Platební kartou prostřednictvím systému Stripe

Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí ve vlastnictví Sumo Rubber, avšak nebezpečí škody na věci přechází převzetím zboží Kupujícím.

Fakturační údaje Kupujícího nelze měnit zpětně po odeslání objednávky.

 


DORUČENÍ

 

Náklady na doručení objednávky se automaticky vypočítávají na základě hmotnosti a země určení.

 

Než potvrdíte objednávku, tak se prosím ujistěte, zda jste zadali správné údaje v adresáři pro dodací adresu, kterou požadujete. Zásilky s adresa bez PSČ, čísla popisného nebo cílové země etc. budou odloženy, dokud nebudou uvedeny správné údaje.

 

Většinu zásilek je třeba osobně převzít. Proto prosím zadejte takovou adresu, kde budete moci zboží osobně převzít buďto Vy nebo Vámi zmocněná osoba.  Pokud chcete zásilku zaslat kurýrní společností, uveďte taktéž kontaktní telefonní číslo včetně mezinárodního kódu pro případnou komunikaci.

Zboží doručíme pouze na adresu vámi uvedenou v průběhu objednávky a po odeslání tyto údaje již nelze měnit.


Sumo Rubber zajišťuje či zprostředkovává následující způsoby dodání:

  • Royal Mail UK - k dispozici je celá řada možností v závislosti na hodnotě a hmotnosti, od 1. třídy, 2. třídy až po Sign for 1. třídu.
  • Doporučenou poštou – doporučeno pro běžné objednávky
  • Kurýrem – cena závisá na velikosti a váze zásilky; zboží vážící více než 2kg nebo přesahující hodnotu £250 bude automaticky zasláno kurýrí službou
  • ZDARMA - Zboží mající hodnotu přesahující £100 bude zasláno zdarma
  • Evropa s Royal Mail Obyčejnou poštou - pouze pro objednávky do £20

 

Veškeré zboží bude odesláno nejpozději do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky a kompletní platby.

V případě zásahu vyšší moci či výpadku informačního systému Sumo Rubber nenese zodpovědnost za opožděné dodání zboží.

 

 

CLO

 

Společnost Sumo Rubber je nyní registrována jako plátce DPH ve Spojeném království (GB 388458828). Naše ceny jsou uvedeny bez daně, daň bude vypočtena při placení.


Od 1. ledna 2021 vystupuje Velká Británie z EU a veškeré zásilky z Velké Británie do EU budou podléhat DPH zdanění a celnímu poplatku. Na objednávky do £130 se vztahuje pouze DPH  a na balíčky nad £130 se vztahuje DPH, clo i poplatek za celní zpracování.  Přesná výše této částky bude záviset na hodnotě vaší objednávky a regulaci každé země EU.


Abychom vyhověli tomuto novému nařízení, navázali jsme spolupráci se společností Taxamo. Taxamo funguje jako náš zprostředkovatel, který poskytuje řešení IOSS a vybírá veškerou požadovanou DPH pro každou zemi Evropské unie. To nám umožňuje odeslat vaši objednávku (pokud je nižší než 130 GBP), aniž byste museli platit další celní poplatky. K vaší zásilce bude přiložena faktura poskytnutá společností Taxamo. Přestože je na této faktuře uvedeno, že prodávajícím je společnost Taxamo, záruka vrácení peněz nebo záruka na výrobek stále náleží společnosti Sumo Rubber a veškeré dotazy a problémy by měly být směřovány na nás.


Objednávky nad hranici 130 GBP budou muset projít obvyklým celním řízením a budou podléhat jak platbě DPH, tak celním poplatkům a případně manipulačním poplatkům kurýrní/doručovací společnosti. Tyto dodatečné poplatky bude muset zákazník uhradit před obdržením objednávky.


 Za žádných okolností nebudeme falšovat celní doklady a celková hodnota zboží bude pravdivě uvedena na každé zásilce.


Aktualizováno v Glasgow 23.8.2021