Reklamační řád

Lhůta pro uplatnění reklamačního řádu trvá 30 dní. V této lhůtě můžete požádat o vrácení peněz v rámci záruky vrácení peněz.

Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz ani výměnu. Tím nejsou dotčena vaše zákonná záruční práva, tzn. dodání vadného zboží.

 

Abychom Vám mohli vyplatit plnou částku, musí nám být zboží vráceno nepoškozené nebo ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi a pokud možno v původním obalu.

K dokončení vrácení požadujeme vyplněný formulář pro Reklamace výrobku, ke kterému budete potřebovat údaje jako je číslo objednávky, název produktu a kód produktu a důvod vrácení.

 

Existují určité situace, za jakých poskytujeme pouze částečné vrácení peněz:

  • Jakékoliv zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybějící části z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou (například způsobené nesprávnou instalací, nesprávným použitím, nadměrným používáním nebo úpravami provedenými zákazníkem - malování, ohýbání atd.)
  • Jakékoliv zboží, které je reklamováno pro více než 30 dnů po dodání – počítá se datum vyplnění formuláře Reklamace výrobku

 

Vrácení peněz

Jakmile bude vámi reklamované zboží doručeno a zkontrolováno, pošleme vám e-mail s vyrozumněním zda-li byla vaše reklamace úspěšná. Pokud vám reklamaci uznáme, finanční prostředky vám vrátíme zpět stejným způsobem jakým jste platili.  

 

Opožděné nebo chybějící vrácení peněz

Pokud jsme vám potvrdili vrácení peněz, ale finance jste dosud neobdrželi, zkontrolujte znovu svůj bankovní účet / účet Paypal. Zpracování plateb bankovními institucemi obvykle trvá 5-7 pracovních dnů.

Pokud jste ani po této době neobdrželi příslušnou částku, kontaktujte nás prosím emailem na: [email protected]

 

Výměna zboží za jiné

Položky vyměňujeme pouze v případě, že jsou vadné či poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za jinou položku z jiného důvodu, pošlete nám e-mail na adresu [email protected] nebo ji odešlete písemně na adresu: Sumo Rubber Ltd, 272 Bath Street, Glasgow, G2 4JR, Velká Británie.

 

Poštovné

Chcete-li vrátit produkt, pošlete jej na adresu: Sumo Rubber Ltd, 272 Bath Street, Glasgow, G2 4JR, Velká Británie.

Je vaší odpovědnosti uhradit poštovné za vrácené zboží. Poštovné není součástí reklamace. Výjimku tvoří poštovné za vrácení zboží, které jsme vám zaslali omylem. V tomto případě vám náklady uhradíme. 

 

Pokud posíláte zpět zboží jehož hodnota přesahuje £20, měli byste zvážit zaslání doporučenou poštou popřípadě zásilku pojistit. Odpovědnost za vrácenou zásilku přebíráme až v momentě doručení.

 

Clo

Pokud vracíte položku ze země, která nemá vlastní dohodu s Velkou Británií, tj. EU, USA, Kanada, Austrálie, popř. v budoucnu EU, budete muset vyplnit Celní prohlášení.

Jasně prosím označte, že zasíláte vrácené zboží „Returned Goods - Relief Claimed“ v nulové hodnotě (£0), v opačném případě nám bude účtován celní poplatek na naše vlastní zboží. Pokud se tak stane,  daný poplatek bude odečten z částky, kterou vám budeme vracet nebo zboží bude vráceno odesílateli.